Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Gramafon Crosley Executive, i zi

Kodi i produktit:
172677
EAN:
7102442025658
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR6019A-TW
Lansuar:
4 Qershor 2015
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78

Si të porosisim në Gjirafa50?

163.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni Crosley Executive ka dizajn të përkryer. Pesha e tij është shumë e vogël dhe është i përshtatshëm për ta bartur kudo. Ky gramafon ka opsionin për ta ndryshuar shpejtësinë e zërit, ku ju mund të zgjedhni prej 33 deri 78 rrotullime në minutë. Përmban jack për kufje dhe USB, ku mund të lidhni MP3 tuaj. Mjafton ta futni kabllon në prizë që ta vëni në funksion. Dimensionet e gramafonit janë 5.6 x 11.8 x 29.7 cm si dhe peshon 2.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7102442025658
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR6019A-TW
Lansuar:
4 Qershor 2015
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE