Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Crosley Gig, e kaftë / zezë

Kodi i produktit:
244113
EAN:
7102442254898
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR6035A-NA
Lansuar:
4. 9. 2018
Port hyrës AUX:

Si të porosisim në Gjirafa50?

205.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ashtu si rrobat vintage kthehen në modë, edhe disqet vinyl dhe gramafonet po kthehen në botën e muzikës, ku shumë njerëz i kanë gëzuar ato, nga të gjitha grupmoshat. Në këtë rast të veçantë, është një gramofon i pajisur me shkëlqim, me të cilin ju kujtohet jo vetëm kohët e lashta, por gjithashtu shijoni muzikën moderne të sotme! Frymëzuar nga mobiliet që nga fillimi i viteve 1960, dizajni minimalist ofron skajet elegante të rrumbullakosura dhe një finish prej druri me një pjesë të përparme mat të zi për kontrast. Tre pullat në anën e përparme lejojnë kontrollin e volumit të lehtë, rregullimin e tonit të zërit, kalimin në mes të vinilit, pajisjeve shtesë dhe marrësin e integruar Bluetooth që mundëso luajtjen e muzikës digjitale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7102442254898
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR6035A-NA
Lansuar:
4. 9. 2018
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
Prodhuesi:
Crosley
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45

Bashkangjitja Gramafon Crosley Gig edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE