Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Crosley Voyager, i hirtë

Kodi i produktit:
270315
Besueshmëria:
100
EAN:
7102442333234
Fuqia RMS W:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CR8017A-GY-A

Si të porosisim në Gjirafa50?

118.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Gramafon Hi-Fi me një sërë funksionesh. Gramafoni ka mbështetje për hyrje Bluetooth dhe altoparlantë stereo të integruar. Ai luan pllakat (7 ", 10 " dhe 12 ") në tri shpejtësi: 33 1/3, 45 dhe 78 rpm. Prej lidhësve ka dalje RCA dhe lidhës për kufje. Gramafoni është i pajisur me gjilpërë NP6. Dimensionet e gramafonit janë: 36 x 14 x 29.5 cm. Pesha: 2.9 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
7102442333234
Fuqia RMS W:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CR8017A-GY-A
Lansuar:
24. 9. 2019
Ngjyra:
Hirtë
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, port dalës për kufje
Prodhuesi:
Crosley
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78

Bashkangjitja Gramafon Crosley Voyager edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE