Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Crosley Voyager, i kaltër

Kodi i produktit:
270316
Besueshmëria:
100 %
EAN:
7102443333301
Fuqia RMS W:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CR8017A-WB-A

Si të porosisim në Gjirafa50?

112.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në këtë rast të veçantë, është një gramafon elegant Hi-Fi me një mbajtës për diqet dhe hyrje Bluetooth. Me teknologjinë Bluetooth, ju lehtë mund të lidhni gramafonin tuaj me pajisjet moderne si celular, laptop, tablet, dhe më pas ta përdorni për të dëgjuar këto pajisje me altoparlantë stereo. Përveç hyrjes Bluetooth, gramafoni është i pajisur edhe me një dalje RCA në anën e pasme. Gramafoni arrin të luajë me 33 1/3, 45 dhe 78 rrotullime në minutë, duke e bërë atë të aftë për të luajtur si LPs të vjetër dhe pjesë më të reja. Gramafoni gjithashtu luan disqe 7 ", 10 " dhe 12 " ose jep kontrollin e shpejtësisë. Dimensionet e tij janë 36 x 14 x 29.5 cm dhe peshon 2.9 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
7102443333301
Fuqia RMS W:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CR8017A-WB-A
Lansuar më:
24. 9. 2019
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, port dalës për kufje
Prodhuesi:
Crosley
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78

Bashkangjitja Gramafon Crosley Voyager edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE