Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Denon DP-29F, i argjendtë

Kodi i produktit:
161282
EAN:
4988001514985
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DP-29, ST
Prodhuesi:
Denon
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45

Si të porosisim në Gjirafa50?

157.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Denon DP-29F është gramafon automatik që shërben për të dëgjuar muzikë të rekordeve klasike. Ky gramafon ka një përforcues alumini që e mundëson rrotullimin stabil të pllakës rrotulluese. Gramafoni është i pajisur me një motor që ofron shpejtësi të rrotullimit deri 33-45 rpm. Gramafoni ka edhe sistemin automatik që fillon të lëshojë muzikë vetëm me prekjen e një butoni dhe pasi që muzika të përfundojë atëherë pllaka ndalet në pozicionin fillestar dhe e ndalë rrotullimin. Çdo detaj i produkteve të Denon është prodhuar me precizitet, stil, performancë të lartë dhe zë të qartë, që iu plotëson të gjitha nevojat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4988001514985
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DP-29, ST
Prodhuesi:
Denon
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE