Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon GoGEN MSG 262 BTU

Kodi i produktit:
228551
EAN:
8590393269983
Fuqia RMS [W]:
3+
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
305
Kodi i prodhuesit:
GOGMSG262BTU

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
106.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafon GoGEN MSG 262 BTU GoGEN MSG 262 BTU është gramafon modern me ekran LCD të qartë, një sintonizues digjital FM me 20 shifra që mbështet Bluetooth. Ofron hyrje USB. Gramafoni ka performanca të shkëlqyera, tingull të kualitetit te lartë, por gjithashtu një mori karakteristikash të tjera. Platforma operuese e këtij gramafoni mundëson konvertimin e këngëve tuaja të preferuara nga radio. Natyrisht, çdo gjë konvertohet në formatin MP3 dhe kjo do t'ju lejojë të luani platformën e diskut. Platforma është e aftë të luajë regjistrime në 33/45 dhe 78 rpm, kështu që mund të luajë edhe LP të vjetra, ashtu edhe pjesë të reja. Ndërfaqet: USB, port hyrës, port dalës audio. Dimensionet: Gjerësia: 305 mm Lartësia: 114 mm Thellësia: 286 mm Pesha: 2.5 kg

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590393269983
Fuqia RMS [W]:
3+
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
305
Kodi i prodhuesit:
GOGMSG262BTU
Lansuar:
11. 1. 2018
Lartësia [mm]:
114
Pesha [kg]:
2.5
Port dalës AUX:
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
Port për kufje, USB
Prodhuesi:
GoGen
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78
Trashësia [mm]:
286

Bashkangjitja Gramafon GoGEN MSG 262 BTU edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE