Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon GPO Attache, ngjyrë kafe

Kodi i produktit:
193903
EAN:
5060237570580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
35,5
Kodi i prodhuesit:
GPO5
Lansuar:
12 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

132.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni GPO Attache ka dizajn elegant, peshë të lehtë dhe është i disponueshëm në ngjyra të ndryshme. Ai është i vendosur në një kuti elegante prej druri të kombinuar me lëkurë, e cila mund të vendoset mbi çdo tavolinë. GPO ka altoparlantë të integruar GPOs dhe GPO Westwood dhe mundëson dëgjimin e muzikës drejtpërdrejtë nga një flash drive USB. Poashtu, si pjesë përbërëse ka një port USB dhe një RCA. Ky gramafon operon me shpejtësi prej 33, 45 dhe 78 rpm. Dimensionet e tij janë 35.5 x 27.5 x 13.5 cm dhe ka peshë prej 2.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5060237570580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
35,5
Kodi i prodhuesit:
GPO5
Lansuar:
12 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
27,5
Pesha [kg]:
2,5
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, USB
Prodhuesi:
GPO
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78
Trashësia [mm]:
13,5
Ueb-i i prodhuesit:
Gporetro.com

Bashkangjitja Gramafon GPO Attache edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE