Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon GPO Retro, i kuq

Kodi i produktit:
193899
EAN:
5060237570535
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
37,5
Kodi i prodhuesit:
GPO1
Lansuar:
12 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

94.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni GPO Retro ka dizajn elegant, peshë të lehtë dhe është i disponueshëm në ngjyra të ndryshme. Ai është i vendosur në një kuti elegante e cila mund të vendoset mbi tavolinë. Trupi i tij përbëhet nga materiali prej druri i kombinuar me lëkurë. GPO Retro ka altoparlantë të integruar GPOs dhe GPO Westwood dhe mundëson dëgjimin e muzikës drejtpërdrejtë nga një flash drive USB me shpejtësi prej 33, 45 dhe 78 rrotullime në minutë. Ekrani LED që ky gramafon përmban ju mundëson të monitoroni performancat e volumit të zërit, kurse porti AUX 3.5 mm ju mundëson që ta lidhni me një MP3 apo me kufje. GPO Retro, poashtu, ka një port USB dhe një RCA. Dimensionet e tij janë 37.5 x 15 x 31 cm me peshë prej 2.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5060237570535
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
37,5
Kodi i prodhuesit:
GPO1
Lansuar:
12 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
15
Pesha [kg]:
11,8
Port dalës AUX:
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
GPO
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78
Trashësia [mm]:
31
Ueb-i i prodhuesit:
Gporetro.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE