Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Hyundai RT 910RIP

Kodi i produktit:
144077
EAN:
8592417007793
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYURT910RIP
Prodhuesi:
Hyundai
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78

Si të porosisim në Gjirafa50?

131.50 
Ju kurseni : 2.00   (2%)
129.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Gramafoni unik retro Hyundai RT 910 RT 910 është i thjeshtë, elegant dhe i lehtë për tu përdorur. Ai ka një akordues analog, me një tregues dhe frekuencë FM / AM. Punon në shpejtësi prej 33, 45 dhe 78 rev/min, dhe është e pajisur me një sistem për l?vizje manual të gjilpërës. Gramafoni ka një USB port dhe një palë altoparlantë me fuqi total prej 3 W (2 x 1.5W). Ai gjithashtu iu ofron mundësinë të dëgjoni muzikë nga MP3 apo USB-ja, si dhe mundëson lidhje me kufje. Gramafoni furnizohet me energji përmes një prize standarde prej 230V. Ka peshë prej 3.91 kg dhe dimensione 115 x 410 x 310 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417007793
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYURT910RIP
Prodhuesi:
Hyundai
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE