Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Hyundai RT 910RIP

Kodi i produktit:
144077
EAN:
8592417007793
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYURT910RIP
Prodhuesi:
Hyundai
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78

Si të porosisim në Gjirafa50?

137.50 
Ju kurseni : 8.00   (6%)
129.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni unik retro Hyundai RT 910 RT 910 është i thjeshtë, elegant dhe i lehtë për tu përdorur. Ai ka një akordues analog, me një tregues dhe frekuencë FM / AM. Punon në shpejtësi prej 33, 45 dhe 78 rev/min, dhe është e pajisur me një sistem për l?vizje manual të gjilpërës. Gramafoni ka një USB port dhe një palë altoparlantë me fuqi total prej 3 W (2 x 1.5W). Ai gjithashtu iu ofron mundësinë të dëgjoni muzikë nga MP3 apo USB-ja, si dhe mundëson lidhje me kufje. Gramafoni furnizohet me energji përmes një prize standarde prej 230V. Ka peshë prej 3.91 kg dhe dimensione 115 x 410 x 310 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417007793
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYURT910RIP
Prodhuesi:
Hyundai
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE