Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Lenco L-3808, i bardhë

Kodi i produktit:
181756
EAN:
8711902034247
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
450
Kodi i prodhuesit:
L-3808
Lansuar:
21 Nëntor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

211.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni Lenco L-3808 ofron opsionin për ta ndryshuar shpejtësinë e zërit, ku ju mund të zgjedhni prej 33 deri 45 rrotullime në minutë. Ka të integruar përforcuesin stereo si dhe sistemin anti-rrëshqitje, që redukton influencën e forcës centrifugale. Funksion tjetër interesant është Pitch Control që ju lejon të përshtatni rrotullimin e diskut. Lenco përmban port për USB dhe ka dimensione prej 450 x 350 x 139 mm, me peshë prej 5.36 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8711902034247
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
450
Kodi i prodhuesit:
L-3808
Lansuar:
21 Nëntor 2015
Lartësia [mm]:
350
Pesha [kg]:
5,36
Prodhuesi:
Lenco
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45
Trashësia [mm]:
139
Ueb-i i prodhuesit:
Lenco.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE