Gramafon Lenco L-30, i zi

Kodi i produktit:
258276
EAN:
8711902037552
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
410
Kodi:
Ll30b
Lansuar:
2. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

145.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8711902037552
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
410
Kodi:
Ll30b
Lansuar:
2. 4. 2019
Lartësia [mm]:
116
Pesha [kg]:
3.1
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
Prodhuesi:
Lenco
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45
Trashësia [mm]:
330
Ueb-i i prodhuesit:
Lenco.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE