Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Gramafon Lenco L-30, i zi

Kodi i produktit:
258276
EAN:
8711902037552
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
410
Kodi:
Ll30b
Lansuar:
2. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

145.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A keni ende disqe LP në shtëpi por nuk keni ku t'i dëgjoni? Atëherë zgjidhja ideale për ju është ky gramafon i cilësisë së lartë, me hapsirë dalëse RCA ku mund të zgjedhni në mes të dy shpejtësive 33 apo 45 rpm. Ka hapsirë edhe për USB si dhe ka një kapak nga plastika e cila parandalon pluhurin por edhe e mbron atë nga dëmtimet. Produkti vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8711902037552
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
410
Kodi:
Ll30b
Lansuar:
2. 4. 2019
Lartësia [mm]:
116
Pesha [kg]:
3.1
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
Prodhuesi:
Lenco
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45
Trashësia [mm]:
330
Ueb-i i prodhuesit:
Lenco.com

Bashkangjitja Gramafon Lenco L-30 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE