Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Lenco LBT-188, i kaftë

Kodi i produktit:
258279
EAN:
8711902041139
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
415
Kodi:
Lbt188
Lansuar më:
30. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

242.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Linjat audio transmetohen me anë të valëve (wirelessly) përmes ndërfaqes Bluetooth, ose mund të përdorni dalje kabllore RCA. Gramafoni ofron shpejtësi të luajtjes së pllakave prej 33/45 rpm dhe është i pajisur me një gjilpërë me cilësi të lartë. Ndërfaqja përfshin: dalje RCA, dalje PC, furnizimi me energji përmes AC (AC 230V).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8711902041139
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
415
Kodi:
Lbt188
Lansuar më:
30. 3. 2019
Lartësia mm:
125
Pesha kg:
4.8
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
Prodhuesi:
Lenco
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45
Trashësia mm:
360
Ueb-i i prodhuesit:
Lenco.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE