Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Lenco LBT-188

Kodi i produktit:
258280
EAN:
8711902041122
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
415
Kodi:
Lbt188b
Lansuar:
30. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

242.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A keni ende shumë LP disqe në shtëpi? Dhe ju nuk keni paisje për t'i përdorur ato.? Ateherë ne kemi një tip për ju - një paisje të të gjitha kohërave Lenco LBT-188 gramafon në të cilin mund të përdorni LP disqet tuaja të dikurshme. Linjat audio transmetohen me valë nëpërmjet interfaceit Bluetooth, ose mund të përdorni port RCA. Një gramafon elegant dhe modern që ofron dy shpejtësi riprodhimi (33/45 rpm). E pajisur me një gjilpërë me cilësi të lartë, shiritin e rrotullimit transmeton muzikë nëpërmjet Bluetooth. interface RCA dhe PC output si dhe ,AC (AC 230V) fuqi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8711902041122
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
415
Kodi:
Lbt188b
Lansuar:
30. 3. 2019
Lartësia [mm]:
125
Pesha [kg]:
4.8
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
Prodhuesi:
Lenco
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45
Trashësia [mm]:
360
Ueb-i i prodhuesit:
Lenco.com

Bashkangjitja Gramafon Lenco LBT-188 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE