Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Lenco LS-10, nga druri

Kodi i produktit:
258235
EAN:
8711902040958
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
327
Kodi:
Ls10wood
Lansuar më:
29. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një gramafon elegant dhe modern që ofron dy shpejtësi të luajtjes së pllakave (33/45 rpm). Ky gramafon ka dy altoparlantë të brendshëm të pajisur me një gjilpërë me cilësi. Gramafoni është gjithashtu i pajisur me një mbulesë plastike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8711902040958
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
327
Kodi:
Ls10wood
Lansuar më:
29. 3. 2019
Lartësia mm:
102
Pesha kg:
2.2
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, port dalës për kufje
Prodhuesi:
Lenco
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45
Trashësia mm:
315
Ueb-i i prodhuesit:
Lenco.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE