Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Gramafon Marley Stir It Up, i zi

Kodi i produktit:
252654
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
420
Kodi:
EM-JT000-SB
Lansuar:
22. 1. 2019
Lartësia [mm]:
115

Si të porosisim në Gjirafa50?

273.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Platformë e thjeshtë e projektimit, por me një sërë karakteristikash: autostop, kontrollë i katranit, built-in preamp, tension i kufjeve 3.5mm, dalje RCA dhe port USB. Rripi ngas dhe luaj ka shpejtësi prej 33 dhe 45 rpm. Trupi i rrotullimit përbëhet nga një mbështetës i ngurtë bambu dhe një pllakë aliazhi e riciklueshme. Pjesa tjetër e platformës përbëhet nga një krah metalik, një shtresë silikoni me rërë, ose një qese pluhuri mN.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
420
Kodi:
EM-JT000-SB
Lansuar:
22. 1. 2019
Lartësia [mm]:
115
Pesha [kg]:
4
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, port dalës për kufje, USB
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45
Trashësia [mm]:
345
Ueb-i i prodhuesit:
Thehouseofmarley.com

Bashkangjitja Gramafon Marley Stir It Up edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE