Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Gramafon Retro GPO Ambassador, i gjelbër / zi

Kodi i produktit:
193911
EAN:
5060237571204
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GPO13
Porte hyrëse dhe dalëse:
USB
Prodhuesi:
GPO

Si të porosisim në Gjirafa50?

192.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Retro Turntable GPO Ambassador është gramafon elegant profesional që ka një motor DirectDrive që ka performanca të larta. Përmban pllakë alumini një sipërfaqe ngjitëse dhe një fren elektronik të balancuar që kryen veprime bi-direksionale dhe ka një tregues të shpejtësisë. Ky gramafon ka një para-forcues të ndryshueshëm, që shërben për dalje analoge në atë digjitale. Gramafoni ka një dalje USB që shërben për ta lidhur me kompjuter. Incizimet në gramafon konvertohen shumë lehtë në dokumente digjital duke përdorur softuerin Audacity. Ky gramafon profesional ka opsionin për ta ndryshuar shpejtësinë e zërit, ku ju mund të zgjedheni prej 33/45/78 rrotullime në minutë. Gramafoni përkrahë teknologjinë e Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5060237571204
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GPO13
Porte hyrëse dhe dalëse:
USB
Prodhuesi:
GPO
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78
Ueb-i i prodhuesit:
Gporetro.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE