Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Ricatech RTT21 Advanced, i kaltër

Kodi i produktit:
203231
EAN:
8717703564389
Fuqia RMS [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
350
Kodi i prodhuesit:
659055

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ricatech RTT21 Advanced është një gramafon që është i pajisur me Bluetooth, altoparlantë dhe shumë lidhës. Ky gramafon është i vendosur në një kuti luksoze, me kornizë të mbuluar me lëkurë. Gramafoni ka funksione dhe tipare të avancuara. Ky gramafon ka shpejtësi të fonografit prej 33/45/78 rpm. Kjo pajisje ka edhe një jack për lidhjen e kufjeve ose pajisjeve të jashtme. Gramafoni ka një kallo me gjatësi prej 3.5 mm, dimensionet e tij janë 35 x 25.5 x 11.8 cm dhe ka peshë prej 2.4 kg. Ky gramafon vjen në ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8717703564389
Fuqia RMS [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
350
Kodi i prodhuesit:
659055
Lansuar:
29 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
255
Pesha [kg]:
2,4
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5 mm, RCA
Prodhuesi:
Ricatech
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78
Trashësia [mm]:
118

Bashkangjitja Gramafon Ricatech RTT21 Advanced edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE