Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Ricatech RTT21, i kuq

Kodi i produktit:
203232
EAN:
8717703564396
Fuqia RMS [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
350
Kodi i prodhuesit:
659056

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni Ricatech RTT21 është i pajisur me Bluetooth, altoparlantë dhe disa lidhës. Ky gramafon është i vendosur në një kuti luksoze me kornizë të mbuluar me lëkurë. Gramafoni ka funksione dhe tipare të avancuara. Ky gramafon ka shpejtësi të fonografit prej 33 / 45 / 78 rpm. Kjo pajsje ka edhe një xhep për lidhjen e kufjeve ose pajisjeve të jashtme. Gramafoni ka një kabllo me gjatësi prej 3.5 mm, dimensione prej 35 x 25.5 x 11.8 cm dhe peshë prej 2.4 kg. Ky gramafon vjen në ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8717703564396
Fuqia RMS [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
350
Kodi i prodhuesit:
659056
Lansuar:
29 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
255
Pesha [kg]:
2,4
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5 mm, RCA
Prodhuesi:
Ricatech
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78
Trashësia [mm]:
118

Bashkangjitja Gramafon Ricatech RTT21 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE