Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Gramafon Roadstar TT-380BT-T, i kaftë

Kodi i produktit:
194689
EAN:
7621800032300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TT-380BT-T
Pesha [kg]:
2,82
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni Roadstar TT-380BT-T ka dizajn klasik elegant që dallon nga sistemet klasike të gramafonëve, me peshë të lehtë dhe ngjyrë të kaftë. Ai është i vendosur në një kuti elegante prej drurit e cila mund të vendoset mbi çdo tavolinë. Gjatë çdo sesioni, gramafoni operon me shpejtësi prej 78 rrotullime në minutë. Gramafoni peshon 2.82 kg.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7621800032300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TT-380BT-T
Pesha [kg]:
2,82
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
Prodhuesi:
Roadstar
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78

Bashkangjitja Gramafon Roadstar TT-380BT-T edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE