Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Sencor STT 016, i kaftë

Kodi i produktit:
198616
EAN:
8590669108480
Fuqia RMS [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
500
Kodi i prodhuesit:
8590669108480

Si të porosisim në Gjirafa50?

171.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni Sencor STT 016 ka dizajn klasik elegant që dallon nga sistemet klasike të gramafonëve, me peshë të lehtë dhe ngjyrë të kaftë. Ai është i vendosur në një kuti elegante prej drurit e cila mund të vendoset mbi çdo tavolinë. Sencor ka sistem CD që munëson leximin e CD-R dhe CD-RW dhe përmbanë mundësinë e transferit të iniçimeve në MP3. Gramafoni gjithashtu përmbanë radio FM / AM me incizim direkt. Sencor ka altoparlantë të integruar 2W dhe 3W dhe mundëson dëgjimin e muzikës drejtpërdrejtë nga një USB apo nga lidhja me pajisje tjera. Ky gramafon operon me shpejtësi prej 33, 45 dhe 78 rrotullime në minutë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669108480
Fuqia RMS [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
500
Kodi i prodhuesit:
8590669108480
Lansuar:
16 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
340
Pesha [kg]:
7,8
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, USB
Prodhuesi:
Sencor
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78
Trashësia [mm]:
210

Bashkangjitja Gramafon Sencor STT 016 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE