Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Sencor STT 018TUBE

Kodi i produktit:
174783
EAN:
8590669113262
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
433
Kodi i prodhuesit:
8590669113262
Lartësia [mm]:
376

Si të porosisim në Gjirafa50?

296.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Gramafoni Sencor STT 018TUBE ka një dizajn të bukur dhe sigurisht që mund të dekoroni çdo dhomë apo hapësirë tuajën me këtë aksesor unik. Gramafoni përkrahë formatet CD-DA, CD-R / RW, dhe MP3. Poashtu, mund të lidhet me pajisje tjera si kompjuter, laptop apo telefon të mençur përmes portit USB. Kjo pajisje funksionon me një energji elektrike standarde prej 230 V dhe vjen me dimensione prej 433 x 376 x 457 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669113262
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
433
Kodi i prodhuesit:
8590669113262
Lartësia [mm]:
376
Prodhuesi:
Sencor
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78
Trashësia [mm]:
457

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE