Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Soho GPO, i zi

Kodi i produktit:
270913
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5060237571686
Fuqia RMS W:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
350

Si të porosisim në Gjirafa50?

84.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania GPO sjell gramafonin e tij të quajtur Soho, në një stil retro, i cili u krijua ekskluzivisht për HMV. Shijoni duke luajtur regjistrime 33, 45 dhe 78 RPM. Funksioni Auto Stop ndalon regjistrimin pas riprodhimit. Një palë altoparlantë stereo të integruar, një fuqi 2 W 1.5. Është i pajtueshëm me të gjithë altoparlantët e jashtëm, duke përfshirë Westwood GPO dhe Westwood Mini GPO. Ai peshon 2.5 kg dhe dimensionet e tij janë 35.5 x 27.5 x 13.5 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5060237571686
Fuqia RMS W:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
350
Kodi:
GPO39
Lansuar:
25. 9. 2019
Lartësia mm:
130mm
Ngjyra:
Zezë
Pesha kg:
2.5
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
Prodhuesi:
GPO
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Trashësia mm:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Gporetro.com

Bashkangjitja Gramafon Soho GPO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE