Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon SONY PSL-X300USB, i zi

Kodi i produktit:
105183
EAN:
4905524492651
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PSLX300USB.CEL
Lansuar:
29 Mars 2012
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
148.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni Sony PSL-X300USB ka dizajn klasik elegant që dallon nga sistemet klasike të gramafonëve, me peshë të lehtë ka ngjyrë të zezë dhe është i disponueshëm në ngjyra të ndryshme. Ai është i vendosur në një kuti elegante në mënyrën të vjetër e cila mund të vendoset mbi tavolinë ka sistem që jep mundësinë e transferit të incizimeve në MP3. Përbëhet nga materiali prej druri. Ka altoparlantë të integruar dhe mundësinë e dëgjimit të muzikës drejtpërdrejtë nga një USB dhe in-line input që mundëson lidhjen me pajisje tjera. Ka shpejtësi prej 33 1/3 dhe 45 rrotullime për minutë. Gramafoni posedon altoparlantë dhe peshon 3.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524492651
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PSLX300USB.CEL
Lansuar:
29 Mars 2012
Prodhuesi:
Sony
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE