Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Thomson TT200BT, i zi

Kodi i produktit:
197309
EAN:
3499550343915
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TT200BT
Lansuar:
19 Gusht 2016
Prodhuesi:
Thomson

Si të porosisim në Gjirafa50?

188.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni Thomson TT200BT me sistem bluetooth ka dizajn modern elegant që dallon nga sistemet klasike të gramafonëve, me peshë të lehtë dhe ngjyrë të zezë. Ai është i vendosur në një kuti elegante të përbërë nga druri që punon me rrymë AC 230 V e cila mund të vendoset mbi tavolinë. Thomson ka altoparlantë të integruar dhe mundësinë e dëgjimit të muzikës drejtpërdrejtë nga një USB dhe in-line input që mundëson lidhjen me pajisje tjera. Gramafoni funksinon me shpejtësi prej 33 dhe 45 rrotullime në minutë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3499550343915
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TT200BT
Lansuar:
19 Gusht 2016
Prodhuesi:
Thomson

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE