Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Thomson TT450BT, i kaftë

Kodi i produktit:
258293
EAN:
3499550357875
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
8ttt450bt
Lansuar më:
30. 3. 2019
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA

Si të porosisim në Gjirafa50?

191.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafon elegant dhe modern me dizajn të drurit, i cili ofron dy shpejtësi të luajtjes së pllakave (33/45 rpm). Ai është i pajisur me një gjilpërë me cilësi të lartë dhe transmeton muzikë nëpërmjet Bluetooth. Ndërfaqja: Bluetooth, dalje RCA dhe hyrje për kabllon e furnizimit me energji.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3499550357875
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
8ttt450bt
Lansuar më:
30. 3. 2019
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
Prodhuesi:
Thomson
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE