Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Victrola 3-in-1 65, i kaftë

Kodi i produktit:
274523
Besueshmëria:
100 %
Fuqia RMS W:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
322
Kodi:
VTA-65-ESP

Si të porosisim në Gjirafa50?

131.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni automatik luan me 33,45,78 rrotullime në minutë. Është i pajisur me një palë altoparlantë të fuqishëm. Për dëgjimin wireless, gramafoni ka teknologjinë Bluetooth me një gamë prej 10 m. Nëse lodheni nga muzika nga albumet tuaja, mund të ndizni radio FM dhe të dëgjoni lajme. Ai përmban një kapak për ta mbrojtur nga pluhuri, një kuti altoparlanti dhe një hyrje jack 3.5 mm dhe një dalje RCA, teknologji wireless Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Fuqia RMS W:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
322
Kodi:
VTA-65-ESP
Lansuar më:
1. 11. 2019
Lartësia mm:
132
Line-out:
Pesha kg:
2
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, port dalës për kufje
Prodhuesi:
Victrola
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Trashësia mm:
290
Ueb-i i prodhuesit:
Victrola.com

Bashkangjitja Gramafon Victrola 3-in-1 65 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE