Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Victrola 3-in-1 67, i kaftë

Kodi i produktit:
274522
Besueshmëria:
100 %
Fuqia RMS W:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
322
Kodi:
VTA-67-ESP

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni automatik luan me shpejtësi prej 33,45,78 rrotullimeve në minutë. Është i pajisur me një palë altoparlantë të fuqishëm. Për dëgjimin wireless, gramafoni ka teknologjinë Bluetooth me një gamë të lidhjes prej 10 m. Nëse lodheni nga muzika nga albumet, mund të ndizni radio FM dhe të dëgjoni lajmet. Dimensionet e gramafonit janë 13.6 " x 5.4 " x 13.11 ". Ai përmban një kapak të tejdukshëm, një palë altoparlantë dhe një hyrje jack 3.5 mm, dalje RCA, teknologji Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Fuqia RMS W:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
322
Kodi:
VTA-67-ESP
Lansuar më:
1. 11. 2019
Lartësia mm:
132
Line-out:
Pesha kg:
2
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, port dalës për kufje
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Trashësia mm:
290
Ueb-i i prodhuesit:
Victrola.com

Bashkangjitja Gramafon Victrola 3-in-1 67 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE