Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Victrola Case 550, dizajn flamuri të MB

Kodi i produktit:
274513
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VSC-550BT-UK
Lansuar më:
1. 11. 2019
Line-out:

Si të porosisim në Gjirafa50?

95.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafon me 3 shpejtësi (33 1/3, 45, 78 RPM) përfshin teknologjinë e integruar Bluetooth për transmetimin e muzikës përmes valëve nga çdo pajisje që mbështet këtë teknologji. Luaj me lehtësi këngët e tua të preferuara me Bluetooth ose hyrjen Aux 3.5 mm dhe altoparlantët e integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VSC-550BT-UK
Lansuar më:
1. 11. 2019
Line-out:
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5 mm, RCA, dalje për kufje
Prodhuesi:
Victrola
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Ueb-i i prodhuesit:
Victrola.com

Bashkangjitja Gramafon Victrola Case 550 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE