Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Victrola Case 550, dizajn harte

Kodi i produktit:
274512
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VSC-550BT-P4
Lansuar më:
1. 11. 2019
Line-out:

Si të porosisim në Gjirafa50?

95.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni me 3 shpejtësi (33 1/3, 45, 78 RPM) përfshin teknologjinë Bluetooth për transmetimin e muzikës wireless nga çdo pajisje që mbështet këtë teknologji. Luaj me lehtësi këngët e tua të preferuara përmes Bluetooth ose 3.5 mm Aux-in dhe altoparlantëve të integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VSC-550BT-P4
Lansuar më:
1. 11. 2019
Line-out:
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
3.5 mm, RCA, dalje për kufje
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Ueb-i i prodhuesit:
Victrola.com

Bashkangjitja Gramafon Victrola Case 550 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE