Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Victrola Empire 270B

Kodi i produktit:
274518
Besueshmëria:
100 %
Fuqia RMS W:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
480
Kodi:
VTA-270B-ESP

Si të porosisim në Gjirafa50?

233.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një gramafon të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Victrola. Ky produkt vjen me një mori karakteristikash. Ofron opsione multifunksionalë ku në të mund të luhen CD, pllaka si edhe këngë nga telefoni juaj pasi të bëni lidhjen me kabllon Aux. Vjen me një dizajn të bukur dhe po ashtu mëse elegant. Fuqizohet nga dy altoparlant me nga 5W secili.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Fuqia RMS W:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
480
Kodi:
VTA-270B-ESP
Lansuar:
1. 11. 2019
Lartësia mm:
380
Line-out:
Pesha kg:
8.3
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5 mm, për kufje (dalës)
Prodhuesi:
Victrola
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Trashësia mm:
200
Ueb-i i prodhuesit:
Victrola.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE