Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Victrola Hampton 130

Kodi i produktit:
274501
Besueshmëria:
100 %
Fuqia RMS W:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VM-130-FOT
Lansuar më:
1. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

258.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Victrola është bërë prodhuesi më i madh dhe më i suksesshëm i gramafonëve të kohës së tij. Produktet e tyre prodhohen në cilësi të lartë, elegancë, me dizajn të sofistikuar dhe të përjetshëm. Ato janë të dizajnuara për dëgjuesit e muzikës nga të gjitha moshat. Gramafoni automatik mund të luajë me shpejtësi 33, 45, 78 RPM. Ai është i pajisur me një palë altoparlantë të fuqishëm (50 W). Ata janë të veshur me një pëlhurë shumë të qëndrueshme, çdo detaj bëhet me precizion dhe cilësi të lartë. Gramafoni Victrola Hampton 130 është një ofrues i shkëlqyer i muzikës nga disqet vinyl dhe falë teknologjisë Bluetooth nga pajisje të ndryshme celulare dhe pajisje të tjera të pajisura me këtë funksion. Madhësia e gramafonit është 27 " x 26 " x 9 ".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Fuqia RMS W:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VM-130-FOT
Lansuar më:
1. 11. 2019
Line-out:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
Prodhuesi:
Victrola
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Ueb-i i prodhuesit:
Victrola.com

Bashkangjitja Gramafon Victrola Hampton 130 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE