Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Victrola Modern 420, i zi

Kodi i produktit:
274504
Besueshmëria:
100 %
Fuqia RMS W:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ITUT-420-MBK
Lansuar më:
31. 10. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

182.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Victrola është bërë prodhuesi më i madh dhe më i suksesshëm i gramafonëve të kohës së tij. Produktet e tyre prodhohen në cilësi të lartë, elegancë, me dizajn të sofistikuar dhe të përjetshëm. Ata janë të dizajnuara për dëgjuesit e muzikës nga të gjitha moshat. Gramafoni automatik luan disqet në shpejtësi 33, 45, 78 RPM / min. Është i pajisur me një palë altoparlantë të fuqishëm. Dizajni i bukur modern me një shkëlqim elegant dhe të thellë të pianos përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo dhomë. Trupi i gramfonit është bërë nga një qeramikë e qëndrueshme me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Fuqia RMS W:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ITUT-420-MBK
Lansuar më:
31. 10. 2019
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
Prodhuesi:
Victrola
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Ueb-i i prodhuesit:
Victrola.com

Bashkangjitja Gramafon Victrola Modern 420 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE