Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Victrola Plaza 810B, i kaltër

Kodi i produktit:
274517
Besueshmëria:
100 %
Ngjyra:
Kaltër
Trashësia mm:
380
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Prodhuesi:
Victrola

Si të porosisim në Gjirafa50?

239.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky gramafon ofron muzikë të përsosur përmes pllakave të vinilit, radios FM ose lidhjes së pajisjeve me Bluetooth në distancë deri në 10 m. Lidhje të tjera përfshijnë ato përmes jack 3.5 mm dhe RCA Line. Gramafoni automatik luan disqet në shpejtësi 33 1/3, 45, 78 RPM. Ëhtë i pajisur me dy altoparlantë 5 W (fuqia totale 10 W) për dëgjim me cilësi të lartë. Çdo detaj i stilit retro prej druri është bërë me përsosmëri dhe saktësi absolute. Dizajni i tij retro dekoron ambientin tuaj në mënyrë të përsosur. Dimensionet e tij janë: 17.17 " x 15.4 " x 9.89 ". Gramafoni ka edhe ndriçim LED.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5060647650278
Fuqia RMS W:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
413
Kodi:
VTA-810B-BLU
Lansuar:
1. 11. 2019
Lartësia mm:
206
Line-out:
Ngjyra:
Kaltër
Pesha kg:
7
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5 mm, RCA, për kufje (dalës)
Prodhuesi:
Victrola
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Trashësia mm:
380
Ueb-i i prodhuesit:
Victrola.com

Bashkangjitja Gramafon Victrola Plaza 810B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE