Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Victrola Premium 580

Kodi i produktit:
274509
Besueshmëria:
100 %
Fuqia RMS W:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VSC-580BT-BLK
Lansuar:
1. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

131.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një gramofon të kualitetit mëse të lartë. Ky produkt quhet Victrola Premium 580 dhe dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn të bukur dhe mëse elegant. Dallohet edhe me përdorim të platformës Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Fuqia RMS W:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VSC-580BT-BLK
Lansuar:
1. 11. 2019
Line-out:
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, port dalës për kufje
Prodhuesi:
Victrola
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Ueb-i i prodhuesit:
Victrola.com

Bashkangjitja Gramafon Victrola Premium 580 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE