Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Victrola Pro Series 2000, i argjendtë

Kodi i produktit:
274500
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
450
Kodi:
VPRO-2000-SLV
Lansuar më:
1. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

277.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Victrola është bërë prodhuesi më i madh dhe më i suksesshëm i gramafonëve i kohës së tij. Produktet e tyre prodhohen në cilësi të lartë, elegancë, me dizajn të sofistikuar dhe të përjestshëm. Ata janë të dizajnuar për dëgjuesit e muzikës nga të gjitha moshat. Gramafoni automatik mund të luajë disqe me dy shpejtësi, përveç disqeve vinyl-në-MP3 (softueri për Mac / PC dhe kablloja USB e përfshirë) dhe të transmetojë lehtë në kufje ose altoparlantë Bluetooth (kontroll i rregullueshëm i volumit në gramafon). Ai është e pajisur me teknologji Bluetooth për t'u lidhur me pajisjet e lëvizshme ose të tjerat që e kanë këtë funksion. Karakteristika të tjera përfshijnë lidhësit RCA Line për lidhjen e altoparlantëve të jashtëm dhe një port dalës USB. Dimensionet e gramafonit janë: 17.3 " x 14.4 " x 5.6 ".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
450
Kodi:
VPRO-2000-SLV
Lansuar më:
1. 11. 2019
Lartësia mm:
150
Line-out:
Pesha kg:
7.7
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, dalje USB
Prodhuesi:
Victrola
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Trashësia mm:
375
Ueb-i i prodhuesit:
Victrola.com

Bashkangjitja Gramafon Victrola Pro Series 2000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE