Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Victrola USB Pro Series 3100, argjend

Kodi i produktit:
274503
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5060647650070
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
390
Kodi:
VPRO-3100-SLV

Si të porosisim në Gjirafa50?

159.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni Victrola USB Pro Series 3100 është një ofrues i shkëlqyeshëm për muzikë vinyl dhe regjistrim MP3. Ndër lidhjet e tjera të linjës RCA, dhe USB jashtë. Gramafon gjysëm automatik me ngritës automatik dhe kthim automatik dhe përforcues paraprak të integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5060647650070
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
390
Kodi:
VPRO-3100-SLV
Lansuar:
1. 11. 2019
Lartësia mm:
80
Line-out:
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha kg:
2,6
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, USB Out
Prodhuesi:
Victrola
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45
Trashësia mm:
330
Ueb-i i prodhuesit:
Victrola.com

Bashkangjitja Gramafon Victrola USB Pro Series 3100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE