Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramofon Denon DP-200USB, i zi

Kodi i produktit:
161283
EAN:
4582116360491
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DP-200USB
Lansuar:
10 Tetor 2014
Prodhuesi:
Denon

Si të porosisim në Gjirafa50?

225.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramofon Denon DP-200USB është një gramofon automatik i cili përdoret për pllakat e vjetra vinyl. Për më tepër ky gramafon konverton me lehtësi përmbajtën e pllakave të vjetra në files digjitale dhe i ruan ato në USB. Karakteristikë e tij është aplikacioni Trans Music Manager që i'u lejon të menaxhoni muzikën e lëshuar në gramafon. Çdo detaj i këtij gramafoni është projektuar për të ofruar precizitet, elegancë, performancë dhe qartësi të zërit. Dimensionet e tij janë 360 x 98 x 358 mm, kurse pesha e tij është 3.2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4582116360491
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DP-200USB
Lansuar:
10 Tetor 2014
Prodhuesi:
Denon
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE