Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon stereo Audio-Technica AT-LP60XBTBK

Kodi i produktit:
259271
EAN:
4961310147280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
360
Kodi:
AT-LP60XBTBK
Lansuar:
11. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

216.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni stereo Audio Technica lehtë mund të lidhet me altoparlantë, kufje ose pajisje të tjera celulare. Me chipset CSR BT, rrjeti i diskut mund të lidhet edhe me pajisjet aptX të cilat mundësojnë cilësi më të mirë të zërit sesa codec standard SBC. Kjo kasetë ofron dy shpejtësi riprodhimi (33-1 / 3 dhe 45 RPM). si dhe mund ta lidhni përmes Bluetooth. Pajisja vjen me mbulesë kundër pluhurit dhe kabllo RCA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4961310147280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
360
Kodi:
AT-LP60XBTBK
Lansuar:
11. 4. 2019
Lartësia mm:
98
Pesha kg:
2,6
Port dalës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
Prodhuesi:
Audio-Technica
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45
Trashësia mm:
373

Bashkangjitja Gramafon stereo Audio-Technica AT-LP60XBTBK edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE