Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë JBL Bar 5.1 Surround, i zi

Kodi i produktit:
276021
Besueshmëria:
100 %
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Teknologjia:
Optik
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Shtrirja e frekuencës Hz:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

582.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zhyt veten në filmin tuaj të preferuar, dhe ndjeni energjinë. Merrni këtë altoparlant në performancën audio me JBL Bar 5.1 të rrethuar dhe kompakt. Ka kapacitet prej 550 vatë. Modeli funksionon me frekuencë 40 Hz - 20 kHz. Paneli mbështet rishikimin MP3 / WAV / MPEG 1/2 / 2.5, kurse prej ndërfaqeve mbështet: Bluetooth 4.2, USB, 1 x hyrje optike, dhe HDMI në / jashtë. Lidheni setin përmes kabllit HDMI ose optik. Bluetooth i integruar nënkupton që ju lehtë të transmetoni muzikë nga smartphone ose tableti juaj. Modaliteti i sofistikuar i tingullit siguron një përvojë të jashtëzakonshme sa herë që dëshironi të shikoni ose dëgjoni ndonjë gjë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6925281957499
Fuqia RMS e altoparlantëve W për kanal:
50
Fuqia RMS e subwoofer W:
300
Fuqia totale RMS W:
550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 018
Kodi:
JBL BAR 5.1SD
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
5.1, Soundbar (Altoparlant)
Lansuar:
23. 11. 2019
Lartësia mm:
58
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
6
Pesha kg:
2.85
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
Optik
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja e frekuencës Hz:
40
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Teknologjia:
Optik
Trashësia mm:
100

Bashkangjitja Altoparlantë JBL Bar 5.1 Surround edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE