Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë LG SL9Y, të zi

Kodi i produktit:
273783
Besueshmëria:
100 %
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Trashësia mm:
145
Teknologjia:
HDMI, Optike, USB
Prodhuesi:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

814.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 67.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këta altoparlantë modernë d[rgojnë eksperiencën tuaj dëgjimore në tjetër nivel falë karakteristikave të përsosura teknologjike. Kapaciteti i tyre është 500W. Mbështesin Dolby Digital / DTS, Hi-Red, teknologjinë Meridian si dhe Spotify, Deezer, Google Play Music dhe TuneIn. Përfshijnë Wi-Fi, Bluetooth , SIMPLINK, ARC, HDD dhe USB. Kontrollohen përmes telekomandës. Përputhet me formatet mp3, wav, ogg, flac, aac. Mund të instalohen në panel ose mur. Kanë përmasa 1220 x 57 x 145 mm dhe 221 x 390 x 313mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8806098483907
Fuqia RMS e altoparlantëve W për kanal:
50
Fuqia RMS e subwoofer W:
220
Fuqia totale RMS W:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 265
Kodi:
SL9Y
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
4.1.2, Soundbar
Lansuar:
26. 10. 2019
Lartësia mm:
57
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
7
Pesha kg:
14,1
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
HDMI, Optike, USB
Prodhuesi:
LG
Teknologjia:
HDMI, Optike, USB
Trashësia mm:
145
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Bashkangjitja Altoparlantë LG SL9Y edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE