Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Philips HTL3325, të hirtë

Kodi i produktit:
272464
Besueshmëria:
100 %
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Trashësia mm:
81,7
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, optik, USB
Prodhuesi:
Philips

Si të porosisim në Gjirafa50?

312.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sistem zërimi 3.1k me fuqi 300 W. Altoparlant qëndror ju ofron dialog të qartë kudo që jeni. Formati i tingullit rrethues është Dolby Digital. Vjen me dizajn të bukur dhe elegant, me mundësinë e montimit në mur. Dimensionet e njësisë kryesore janë: 950 x 67.3 x 81.7 mm. Dimensionet e subwooferit janë: 150 x 400 x 300 mm. Fuqia e daljes së altoparlantit është 200 W, ndërsa i subwoofer-it është 100 W. Ka lidhës të integruar Bluetooth, hyrje digjitale për kabllo me fije optike, HDMI 1.4, USB dhe lidhës audio stereo 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4895229102347
Fuqia RMS e subwoofer W:
100
Fuqia totale RMS W:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
950
Kodi:
HTL3325/10
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
3.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
11. 10. 2019
Lartësia mm:
67,3
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Hirtë
Numri i kaneleve channel:
4
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
3.5mm, optik, USB
Prodhuesi:
Philips
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, optik, USB
Trashësia mm:
81,7
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Bashkangjitja Altoparlantë Philips HTL3325 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE