Altoparlantë Polk S10e, të bardhë

Kodi i produktit:
252740
EAN:
7471921310050
Ndjeshmëri [dB]:
87
Trashësia [mm]:
159
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
67

Si të porosisim në Gjirafa50?

222.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Polk S 10 E është një palë altoparlantësh raftësh me dy drejtime, secila prej të cilave përbëhet nga 1 1 "altoparlant tekstili Terylene me rezolucion të lartë për formatet me definicion të lartë dhe altoparlant me xhunto 1x4" me membranë mikë-polipropileni, katër shtresa spirale dhe dyfishtë magnet për linear dhe dinamikë më të mirë. Me këtë pajisje, dëgjimi gjithmonë do të jetë një përvojë e jashtëzakonshme. Dimensionet e altoparlantit janë 21.34 x 13.72 x 15.88 cm. Pesha është 2,72 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7471921310050
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
100
Fuqia totale RMS [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
137
Kodi:
747192131005
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
23. 1. 2019
Lartësia [mm]:
213
Lloji i altoparlantëve:
Rack
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ndjeshmëri [dB]:
87
Ngjyra:
Bardhë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [kg]:
2,72
Prodhuesi:
Polk
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
67
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Trashësia [mm]:
159
Ueb-i i prodhuesit:
Polkaudio.com

Bashkangjitja Altoparlantë Polk S10e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE