Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Polk S55e, të bardhë

Kodi i produktit:
251068
EAN:
7471921309474
Ngjyra:
Bardhë
Trashësia [mm]:
318
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

351.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sistemi i altoparlantëve Polk sjell një zë të këndshëm dhe të balancuar dhe një komponent të fortë dhe të saktë të basit. Jo vetëm për performancën e shkëlqyer të tyre, kjo është për shkak të teknologjisë Power Port Deep Bass. Parametrat e tjerë që përcaktojnë këta altoparlantë përfshijnë, ndër të tjera, rezistencën 8 Ohm, ndjeshmërinë 90 dB dhe frekuencën 32-40,000 Hz. Përforcuesi i projektuar për këta altopa duhet të ketë një fuqi prej 20-200 vat. Përmasat janë 29.72 x 105.41 x 31.75 cm, ndërsa pesha: 19,96 kg / copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7471921309474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
216
Kodi:
747192130947
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
11. 12. 2018
Lartësia [mm]:
1 054
Lloji i altoparlantëve:
Shtyllë
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ndjeshmëri [dB]:
90
Ngjyra:
Bardhë
Numri i kaneleve (channel):
1
Pesha [kg]:
20
Prodhuesi:
Polk
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
40
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Trashësia [mm]:
318
Ueb-i i prodhuesit:
Polkaudio.com

Bashkangjitja Altoparlantë Polk S55e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE