Altoparlantë Polk T15, të zi

Kodi i produktit:
252741
EAN:
7471921155248
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Trashësia [mm]:
184
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
45

Si të porosisim në Gjirafa50?

168.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7471921155248
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
100
Fuqia totale RMS [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
165
Kodi:
747192115524
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
23. 1. 2019
Lartësia [mm]:
270
Lloji i altoparlantëve:
Rack
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ndjeshmëri [dB]:
89
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Prodhuesi:
Polk
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
45
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
24
Trashësia [mm]:
184
Ueb-i i prodhuesit:
Polkaudio.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE