Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant A4tech BTS-06, i kuq

Kodi i produktit:
190099
EAN:
4711421915793
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Trashësia [mm]:
65
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
90

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 
Ju kurseni : 3.00   (13%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi të argëtoheni dhe t'i bëni shokët tuaj të dëgjojnë muzikë,qoftë në ujë apo shtëpi? Atëherë, për ju është ky altoparlant Bluetooth nga A2tech i tipit BTS-06th. Altoparlanti përdorë versionin 4.0 + EDR të Bluetooth, që është i ngjashëm me versionin e më hershëm dhe i përshtatshëm për shumicën e telefonave të mencur, tabletëve dhe pajisjeve tjera që përdorin Bluetooth. Dimensionet janë 6.5 x 5 x 12 cm dhe peshon 46 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421915793
Fuqia totale RMS [W]:
3
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50
Kodi i prodhuesit:
BTS-06
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
6 Maj 2016
Lartësia [mm]:
120
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Kuq
Numri i kaneleve (channel):
1
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
76
Pesha [g]:
46
Prodhuesi:
A4Tech
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
90
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Trashësia [mm]:
65
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Altoparlant A4tech BTS-06 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE