Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant AQ Tango 82, i zi

Kodi i produktit:
172560
EAN:
8595122700331
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
75
Prodhuesi:
AQ

Si të porosisim në Gjirafa50?

179.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti AQ Tango 82 ju sjell zë të mrekullueshëm dhe bas të fuqishëm në kanalin 2.1, altoparlanti ka dimensione të zmadhuesëve 4 Inç të cilët japin fuqi 82-100 W me rezistencë 8 ohm dhe ndjeshmëri 85 Db. Përjetoni të gjithë filmat dhe muzikën tuaj të preferuar me dizajn premium nga materiali i drurit që përshtatet në çdo hapësirë. Altoparlanti lidhet me televizorin dhe pajisjen tuaj dhe përkrah sistemin lidhës jack 3.5 mm. Teknologjia tjetër Auto Sound Engine automatikisht balancon zërin për të gjitha frekuencat, gjë që rezulton me një zë të kualitetit të jashtëzakonshëm. Altoparlanti ka dimensione 140 x 250 x 190 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595122700331
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
40
Fuqia totale RMS [W]:
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
140
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
30 Maj 2015
Lartësia [mm]:
250
Lloji i altoparlantëve:
Rack
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ndjeshmëri [dB]:
85
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
2.7
Prodhuesi:
AQ
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
75
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Trashësia [mm]:
190

Bashkangjitja Altoparlant AQ Tango 82 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE