Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Bose SoundLink Mini BT II, i zi

Kodi i produktit:
173323
Bateri të integruar :
EAN:
0178176862286
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B 725192-2140

Si të porosisim në Gjirafa50?

226.50 
Ju kurseni : 19.00   (8%)
207.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 34.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bose SoundLink Mini BT II është altoparlant portativ me parametra të jashtëzakonshëm. Ky altoparlant ofron zë të cilësisë së lartë dhe ka dizajn shumë elegant me dimensione kompakte që e bëjnë shumë të përshtatshëm për bartje. Ju mund ta merrni me vete kudo dhe të shijoni në maksimum muzikën tuaj të preferuar. Përparësia më e madhe e këtij altoparlanti është mundësia e lidhjes pa kabllo me pajisjet siç janë telefoni i mençur, tableti, MP3 dhe tjera të ngjashme, përmes teknologjisë së avancuar Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
0178176862286
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B 725192-2140
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
18 Qershor 2015
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Media Player, portativ
Numri i kaneleve (channel):
2
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Bose
Teknologjia:
3.5mm, micro USB

Bashkangjitja Altoparlant Bose SoundLink Mini BT II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE