Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant C-TECH Impressio Party, i zi

Kodi i produktit:
200649
Bateri të integruar :
Mikrofon:
Teknologjia:
Port dalës RCA, USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
30

Si të porosisim në Gjirafa50?

135.50 
Ju kurseni : 21.00   (15%)
114.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 19.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti C-TECH Impressio Cappela është zgjedhja e përkryer për këdo që dëshiron të dëgjoj muzikë të mirë kudo që është. Altoparlanti ka një mikrofon pa tel. Në përgjithësi ju mund të lidheni me 2 mikrofona dhe përjetoni një karaoke të vërtetë. Bateri të qëndrueshme, deri në 60 orë nëse volumi nuk është në maksimum. Altoparlanti gjithashtu ka të integruar FM radio me 25 stacione.

Vlerësimet

Është shum e mir
Shume e mire
Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8594125008505
Fuqia totale RMS [W]:
35
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
280
Kodi i prodhuesit:
IMP-PARTY
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
15 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
460
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Aktiv
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [kg]:
8
Portet dalëse:
RCA
Portet hyrëse:
3.5mm, USB
Prodhuesi:
C-Tech
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
30
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Teknologjia:
Port dalës RCA, USB
Trashësia [mm]:
220

Bashkangjitja Altoparlant C-TECH Impressio Party edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE